DZIEŃ DZIECKA w 2e

DZIEŃ DZIECKA w klasie 2e obfitował w wiele atrakcji. Po wysłuchaniu życzeń od wychowawczyni i spałaszowaniu słodkich niespodzianek, rozpoczął się Klasowy Turniej Talentów. Było śpiewanie, tańce, gra na harmonijce ustnej, żonglowanie piłką oraz rysowanie i malowanie. Tytuł TALENTU KLASY 2e zdobyła Julcia Skonieczka, która podczas trwania prezentacji namalowała farbami na płótnie przepiękny obraz. 2 i 3 miejsce zdobyli tancerze, Milenka Mrok i Tomek Chorbotowicz. Kolejnym punktem programu było wyjście i zabawa na placu zabaw, gdzie o godzinie 10-ej dzieci wraz z wychowawczynią i dwojgiem rodziców wzięli udział w akcji "Jak nie czytam jak czytam". A potem był jeszcze spacer i lody. Wszystkim dzieciom życzymy wiele, wiele radości!

Autor: Małgorzata Kasprzak-Bawół