STYCZNIOWE ŚWIĘTO W 1e

"...Witamy serdecznie gości tu zebranych, babunie i dziadków naszych ukochanych..." - tymi słowami w środę 22 stycznia rozpoczęła się uroczystość dla zaproszonych gości uczniów klasy 1e. Wierszem i piosenką dziękowano ukochanym dziadkom za miłość, cierpliwość i czas poświęcony wnuczkom i wnukom.

Mali artyści z przejęciem i wielkim zaangażowaniem odtwarzali przygotowane role, a "dziadkom" uśmiech nie znikał z twarzy, jak w słowach jednej z prezentowanych piosenek "są uśmiechnięci i czasu mają zawsze tak wiele jakby w tygodniu codziennie były same niedziele..." Goście odebrali z rąk wnuków wcześniej przygotowane piękne laurki oraz słodki upominek. Na zakończenie wspólnej uroczystości dzieciaki zaprosiły babcie, dziadków do wspólnej zabawy muzyczno-ruchowej. Śmiechu było wiele, wszyscy i młodzi i dorośli świetnie wspólnie  bawili się przy muzycznej niepodziance.

Jak zawsze dziękuję wszystkim Rodzicom za wszelaką pomoc w przygotowaniu uroczystości.

Autor: Grażyna Puziak-Perczyńska