SZKOLNY KONKURS JĘZYKA ANGIELSKIEGO TRZECIOKLASISTÓW

Wszystkie klasy trzecie, które uczą się języka angielskiego, zakończyły I etap edukacji językowej udziałem w szkolnym konkursie języka angielskiego.

Konkurs  miał formułę dwuetapowego testu. Do II etapu zakwalifikowało się 39 uczniów.

Uzyskanie 60-67 punktów gwarantowało zdobycie I miejsca, 53-59 – II miejsca, poniżej 53 punktów – III miejsca.

W klasie 3 A wyniki przedstawiają się następująco:

I miejsce :

Zofia Muzolf nagroda specjalna (jako jedyna uzyskała maksymalną liczbę punktów w II etapach)

Lena Przygocka, Julia Wejman, Antoni Kutrowski, Hubert Plonkowski, Michalina Oberc, Liliana Fikowska, Julia Mrózek

II miejsce:

Kornelia Frąckowiak, Zuzanna Afendulidu, Martyna Fiedukowicz

III miejsce:

Polina Titarenko, Julia Zielińska

W klasie 3 B:

I miejsce:

Maria Szulc, Zuzanna Połońska, Igor Brzozowski, Zofia Kraft

II miejsce:

Tymon Ślusarski, Milan Szczepański, Eliott Bukowiecki, Grzegorz Siemiatycki, Szymon Bakowski

III miejsce:

Jakub Pietkiewicz, Bogusława Michalczyk, Lena Borodzicz

W klasie 3 C:

Ewa Pietruszka

II miejsce

Aleksandra Kowalewska, Stanisław Flis, Amelia Jaworska, Dawid Piwowar, Lena Radecka, Barbara Szylko

III miejsce

Wiktor Gontar, Julia Kozłowska, Borys Matwiejczyk, Borys Kwaśniewski, Jakub Żuberek, Hanna Garlińska, Jan Idziak

Serdecznie gratulujemy wysokich wyników, zachęcamy do dalszej owocnej nauki języka angielskiego.

Składamy serdeczne podziękowania Pani Dyrektor Marlenie Dzierce i Radzie Rodziców za ufundowanie nagród w konkursie oraz Panu Mariuszowi Bilickiemu za przygotowanie dyplomów.

Konkurs zorganizowała i przeprowadziła  Bernadeta Nowak

Autor: Bernadeta Nowak - A. Kozak