SUKCESY NASZYCH UCZNIÓW W MIĘDZYSZKOLNYM KONKURSIE JĘZYKOWYM EGIE W JELENIEJ GÓRZE

Z przyjemnością informujemy, że w tegorocznej X edycji Regionalnego Konkursu EGie  „Englisch ist einfach, German is easy” z języka angielskiego i języka niemieckiego uczniowie naszej szkoły osiągnęli rewelacyjne wyniki!
W konkursie z języka angielskiego Marysia Pietruszka (kl.8f) zajęła I miejsce.
W konkursie z języka niemieckiego Marcel Singh  (kl.6c) zajął III miejsce i Ola Janota (kl.8c) zdobyła IV miejsce.

Konkurs był dwuetapowy. Po części pisemnej odbyła się część ustna finału konkursu, w której Marysia, Ola i Marcel przedstawiali swoje wypowiedzi ustne na wybrany temat w języku obcym. Zaprezentowali się rewelacyjnie!
Finał odbywał się przy licznej publiczności i kilkuosobowym jury w auli  III Liceum Ogólnokształcącego w Jeleniej Górze, które było organizatorem konkursu.

Naszą szkołę dumnie też reprezentowali: Oliwier Skorupa (5d), Nathalie Sosnowska (7a), Julia Czerwińska (8a), Magda Buchelt (8e), Nikola Sołtys (8f) i Piotrek Jastrzębski (8f).

Wszyscy wykazali wysoki poziom umiejętności językowych.
Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w konkursach językowych!

Autor: Renata Kmieć - A. Kozak