WIOSENNE SWAWOLE - ŚPIMY (ŚPIMY?) W SZKOLE!

Jest każdego roku taka noc, w okolicach 21 marca, kiedy nasza szkoła ożywa także nocą. Już od wieczora dochodzą zza jej murów różne dźwięki. Czasem słychać radosne harcerskie śpiewy przy wtórze gitary, czasem odgłosy sportowych rywalizacji, a niekiedy potępieńcze jęki lub nawet dzikie wrzaski podczas pokonywania "ścieżki strachów" o północy. Słowem, dzieje się. Nie inaczej było i tym razem.

W tym roku klasa 2b podczas gry tematycznej zorganizowanej przez harcerzy ze zgorzeleckiego hufca poznała postać twórcy światowego skautingu Roberta Baden-Powella (wszystkim, a szczególnie druhowi Hubertowi bardzo dziękujemy!). Była też obietnica zuchowa Zuzi i Szymka, rozgrywki sportowe, pyszna pizza i na koniec "kino w śpiworkach". Atrakcji sporo, spania niewiele.  Nasza tegoroczna zabawa "Wiosenne swawole - śpimy (śpimy?) w szkole!" przeszła do historii! Wiosno - witaj!!!

Autor: Małgorzata Kasprzak-Bawół