KLASA 3D NA ZIELONEJ SZKOLE

23 października uczniowie klasy 3d razem z opiekunami udali się do Przemkowa na zieloną szkołę. W Centrum Aktywności "Leśna Górka" spędzili 5 dni w otoczeniu przepięknego parku krajobrazowego w Borach Dolnośląskich. Ciekawy program zagwarantował im moc atrakcji i interesujące zajęcia z miejscowymi instruktorami.
Na nudę nie było tam miejsca!
 Opiekunowie i instruktorzy dołożyli wszelkich starań, aby pobyt trzecioklasistów był udany, ciekawy i pełen niezapomnianych wrażeń!
Program obejmujący edukacyjne ścieżki przyrodnicze, warsztaty tematyczne były niezapomnianą okazją do integracji klasy, aktywnego wypoczynku oraz do pogłębiania postaw społecznych - nawiązywania głębszych  przyjaźni, poszukiwania swoich pasji. Ten wyjazd byl bardzo ważnym doświadczeniem w ich życiu.
Większość z nich po raz pierwszy musiało zmierzyć się z długą rozłąką z rodzicami i samodzielnie poradzić sobie z samodzielnością.

Egzamin zdany! Brawo 3d!

Autor: Grażyna Puziak - Perczyńska