SZKOLNY KONKURS RECYTATORSKI

09 lutego br. w naszej szkole odbył się SZKOLNY KONKURS RECYTATORSKI w trzech kategoriach : klasy VI, V i VI oraz VII i VIII.

W przesłuchaniach wzięło udział 25 uczestników – uczniów naszej szkoły.

Komisja konkursowa w składzie – Panie: Dorota Baranowska, Aneta Kufel oraz Marzena Zaborowska-Ziemba wysłuchały wystąpień - prezentacji uczestników szkolnej rywalizacji i dokonały wyboru zwycięzców w poszczególnych kategoriach.

Klasy IV   -     I miejsce  -   Aurelia Królikiewicz  kl. 4B,  II miejsce  -   Kaja Grzybek  kl. 4B,   III miejsce  -   Emilia Baranowska  kl. 4A.

Klasy V i VI     -    I miejsce  -  Amelka Jaworska  kl. 5C,  II miejsce  -  Maria Szulc  kl. 5B,   III miejsce  -  Lena Radecka  kl. 5C.

Klasy VII i VIII  -      I miejsce  -   Natalia Baranowska   kl. 7C,  II miejsce  -   Hanna Szulc   kl. 7A.

Gratulujemy laureatkom!

Uczniowie, którzy zajęli I i II miejsce w poszczególnych kategoriach, będą reprezentować naszą szkołę w etapie miejskim Konkursu Recytatorskiego, który odbędzie się 20 i 22 lutego 2024 r. w Miejskim Domu kultury w Zgorzelcu.

Życzymy powodzenia!

Autor: Andrzej Kozak