TWOJA WYMARZONA KOPALNIA CZEKOLADY.

Słodko zapraszamy dzieciaki przedszkolaki i te trochę starsze z  podstawówek z całej Polski do Konkursu „Twoja wymarzona Kopalnia czekolady”. Chcemy poprosić WAS o stworzenie wizji swojej wymarzonej Kopalni Czekolady. Niech zobaczą oczyma swojej wyobraźni maszyny górnicze, koparki, dźwigi i samochody ciężarowe wydobywające z Krainy czekolady potężne pokłady najsłodszego surowca na świecie czyli czekolady mlecznej gorzkiej lub nadziewanej i przeniosą tę wizję na papier. Chcemy żebyście nie zapomniały w swojej twórczości o taśmach produkujących groszki czy trufle w czekoladzie. Technika wykonania i format prac mogą być dowolne, pozostawiamy to nieskrępowanej wyobraźni i kreatywności dzieci. Wspólnym mianownikiem ma być słodka i smaczna czekolada. Prace proszę składać w gab. 1 do dnia 6 marca 2015 r. ( piątek).

Najlepsze prace będą wykorzystane do kampanii zachęcającej grupy wolontariackie z całej Polski do zbudowania w maju w swojej miejscowości Kopalni czekolady. Jak się buduje taką kopalnie dowiecie się w kwietniu. Obiecujemy bardzo słodką zabawę. Nagrodą dla laureatów konkursu będzie kosz pełen słodkości z naszej Kopalni dla całej klasy/grupy przedszkolnej.

Czekamy na prace dzieci z całej Polski do 10 marca 2015 r. Prosimy o ich przesyłanie na adres Fabryka Aktywności Młodych, ul. Składowa 11, 66-400 Gorzów Wlkp.

Autor: Iwona Wilk-Dudek