OGÓLNOPOLSKI KONKURS PLASTYCZNY PSP XVII edycja - "Bezpieczeństwo i rozwaga- tego od Ciebie każdy wymaga!"

Zapraszamy  wszystkich uczniów do udziału w XVII edycji Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego dla Dzieci i Młodzieży 2014/2015 PSP pod hasłem "Bezpieczeństwo i rozwaga- tego od Ciebie każdy wymaga!" Celem tegorocznej edycji jest zainteresowanie tematem bezpieczeństwa dzieci i młodzież, gdyż właściwa postawa oraz świadomość występowania zagrożeń może uratować życie lub zdrowie. Poprzez przekaz artystyczny można zwrócić uwagę na sytuacje, jakie mogą pojawić się w codziennym życiu oraz nauczyć właściwego zachowania i prawidłowego postępowania już od najmłodszych lat.
Format prac A4 lub A3, technika plastyczna: rysunek, malarstwo, grafika, kolaż, malowanie na tkaninie, techniki mieszane. Termin oddawania prac do gab. nr 1 : 6 marca 2015 r. ( piątek).

Ważne jest także to, aby wiedza pozostała w świadomości młodego człowieka i towarzyszyła mu przez całe życie. Konkurs rozwija dziecięcą wyobraźnię i świadomość, co może się stać, gdy nie przestrzegamy podstawowych zasad bezpieczeństwa w domu, w szkole, na wycieczce, podczas zabawy.

Autor: Iwona Wilk-Dudek