ROZSTRZYGNIĘCIE XVI KONKURSU BOŻONARODZENIOWEGO

W środę,  9 grudnia 2015 r. został rozstrzygnięty  XVI POWIATOWY KONKURS BOŻONARODZENIOWY szopek, witraży, stroików i ozdób świątecznych organizowany przez Szkołę Podstawową nr 3 w Zgorzelcu. Z ogromną radością informujemy, że I miejsce w kategorii "szopka" zajęła Julia Ignyś z klasy 5 b   oraz III miejsce w kategorii "witraż" Zuzanna Dorniak klasa 1.

Do szkolnego konkursu bożonarodzeniowego zostało zgłoszonych 48 prac uczniów klas I - VI. Jury składające się z nauczycieli plastyki i religii wytypowało 15 prac do poziomu powiatowego. Prace zostały przewiezione do Szkoły Podstawowej nr 3, gdzie jury zewnętrzne dokonało oceny prac uczniow zgorzeleckich szkół podstawowych i gimnazjów ( protokół w załączniku). Pozostałe prace są eksponowane na szkolnej wystawie. Bardzo dziękujemy wszystkim uczestnikom konkursu za zaangażowanie, podtrzymywanie tradycji bożonarodzeniowych i ogromny wkład pracy. Wszyscy uczestnicy otrzymają dyplomy z upominkiem na szkolnym apelu świątecznym.

ZAPRASZAMY  ZA  ROK  DO  KOLEJNEJ  EDYCJI  KONKURSU !

Autor: Iwona Wilk-Dudek