RODACY BOHATEROM - podsumowanie II edycji akcji

6 Zgorzelecka Gromada Zuchowa "Wilczki" składa serdeczne podziękowanie wszystkim darczyńcom za udział w akcji RODACY BOHATEROM - Świąteczna paczka dla polskiego kombatanta na Kresach. Nasz świąteczny dar serca to 497 sztuk produktów żywnościowych oraz kilkadziesiąt przepięknych kartek z gwiazdkowymi życzeniami (większość wykonali uczniowie na lekcjach plastyki pod kierunkiem pani Iwony Wilk-Dudek). Dziękujemy Uczniom, Rodzicom, Wychowawcom oraz wszystkim, którzy odpowiedzieli na nasz apel. Najwięcej darów zgromadziły klasy - 1e, 4a i 6c. Wyniki zbiórki zostaną uwzględnione w rywalizacji w ramach Ligi Klas.

Serdeczne podziękowania dla rodziców naszych zuchów za pomoc w pakowaniu i transporcie paczek!

Autor: Małgorzata Kasprzak-Bawół