ROZSTRZYGNIĘCIE XIV RODZINNEGO KONKURSU WIELKANOCNEGO

We wtorek, 15 marca 2016 r. w Miejskim Domu Kultury, jury konkursowe składające się z przedstawicieli dekanatu, jednostek administracji samorządowej oraz placówek oświatowych powiatu zgorzeleckiego dokonało oceny prac zgloszonych do XIV RODZINNEGO KONKURSU WIELKANOCNEGO. Niełatwy wybór mieli członkowie jury. Przepiękne prace, na bardzo wysokim poziomie, zgłoszone w kategoriach wiekowych: przedszkola, szkoły podstawowe i gimnazja, oraz kategoriach twórczych: prace dowolne, pisanki, stroiki, baranki i palmy- mieniły się kolorami wiosny, refleksami blasku i misternością wykonania z nawiązaniem do polskiego dziedzictwa rękodzieła sztuki ludowej. Po długiej debacie zapadł werdykt, który podamy po otrzymaniu protokołu obrad. Proszę o cierpliwość. Naszą szkołę reprezentowały 2 prace dowolne klas "0" 10 pisanek i 5 stroików klas I-III oraz 10 pisanek i 5 plam klas IV-VI. Wszystkim uczestnikom bardzo dziękujemy za udział i przepiękne prace, część z nich można podziwiać na szkolnej wystawie przed sekretariatem.

Autor: Iwona Wilk-Dudek