WIOSENNE SWAWOLE - ŚPIMY W SZKOLE

Z piątku na sobotę 18/19 marca 2016 r. uczniowie klas: 1e z wych. Małgorzatą Kasprzak-Bawół, 4a z wych. Dariuszem Dudkiem i 5b z wych. Iwoną Wilk-Dudek - spędzili w szkole. Po raz kolejny odbyła się impreza integracyjna WIOSENNE SWAWOLE -  ŚPIMY W SZKOLE. Przygotowania do zajęć były staranne a ich przebieg ustalony w harmonogramie od godz. 19.00 do 8.00. Spełniły się wszystkie plany: zajęcia plastyczne, gry i zabawy w małych zespołach ( gry planszowe:Chińczyk, Scrable, Warcaby, Set), gry i zabawy sportowe w sali gimnastycznej ( tory przeszkód, dwa ognie, minikoszykówka), tańce i pląsy przy muzyce, musztra i strzelanie z wiatrówki do tarczy. Bardzo smakowała zamówiona pizza, wiele emocji dostarczyło przygotowanie sal lekcyjnych do czytania książki i snu: taszczenie materaców, moszczenie legowiska. Po północy przyszedł czas na "Strachy na lachy". Wspaniałe makijaże, ustalenie etapów i kierunków przejścia ścieżki strachu od II piętra do piwnicy wywoływały  krzyk przerażenia i śmiech i łzy. Po wypiciu gorącej herbaty był czas na popcorn i seans filmowy i odrobinę snu. Jak dobrze wstać przy dźwiękach muzyki, w miłym towarzystwie koleżanek i kolegów: szybkie porządkowanie gabinetów, małe co nieco na ząb i pakowanie bagaży zakończyły tegoroczną edycję wiosennych swawoli. Do zobaczenia za rok!

Autor: Iwona Wilk-Dudek