SZKOLNY KONKURS "JESIENNE OZDOBY"

Szkolne Koło LOP zaprasza wszystkich uczniów, rodziców i zainteresowane osoby na wystawę konkursowych prac  "JESIENNE OZDOBY" na parterze szkoły. Prace wykonali uczniowie klas 0 - VI samodzielnie i z pomocą dorosłych. Efekt przeszedł oczekiwania. Pomysłowość, oryginalność, niespotykane aranżacje, estetyka i dekoracyjność - to wszystko możemy podziwiać na szkolnej wystawie. Rozstrzygnięcie konkursu będzie miało miejsce na najbliższym szkolnym apelu. Zostaną wyłonieni zdobywcy głównych nagród i wyróżnień, a każdy uczestnik otrzyma upominek za udział w konkursie. Opiekun szkolnego koła: p. Małgorzata Śniechowska dziękuje za tak liczny udział uczniom a rodzicom gratuluje zaangażowania i na pewno wspaniałej zabawy . Wspólne działania dzieci i rodziców przy tego typu pracach ( zbieranie darów jesieni, poszukiwanie pomysłów i samo wykonanie) to najlepsza forma wychowania , wypoczynku i pogłębiania więzi rodzinnych. Zachęcamy do udziału w kolejnych konkursach i wystawach.

Autor: Małgorzata Śniechowska